BA/RUŽINOV - podnikajte vo vlastných priestoroch - kancelárie

BA/RUŽINOV - podnikajte vo vlastných priestoroch - kancelárie

950.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Ružinov
Mesto: Bratislava - Ružinov
Ulica: tomášiková 3/A

Vlastníctvo: firemné
Druh: Obchodné priestory - novostavba
Typ: predaj - exkluzívne


Exkluzívne ponúkame na predaj obchodno-kancelárske priestory na dobrej adrese v blízkosti nového obchodného domu Yosaria Plaza(bývalý OD PRIOR). Priestory sú moderné a v plnej prevádzke, plne obsadené. Priestory sú v súčastnosti kombináciou obchodno-kancelárskych priestorov. Ich využiteľnosť je široká - cez sídlo spoločnosti, obchodné priestory - sídlo notára, eshopu, predajne a pod.

Celková cena za obchodné aj kancelárske priestory je 950 000 € + DPH

DISPOZÍCIA
Priestor ma samostatný vchod z ulice.
Ponúkané priestory pozostávajú z 2 časti. Na prízemí objektu sa nachádza obchodný priestor, ktorý dispozične pozostáva z 5 miestnosti + kúpeľňa + 3x WC + hala. Obchodný priestor má výklady aj vstup priamo z frekventovanej ulice. Na prízemí je ešte samostatný priestor pre upratovaciu službu. Celková výmera obchodného priestoru na prízemí je 140m2.
Na poschodí sa nachádza samostatný priestor kancelársky priestor ktorý pozostáva zo vstupnej chodby + recepcie + 13 samostatný kancelárii + 2x kúpeľňa + 4x WC + chodby. Celková výmera nebytového priestoru - kancelárskej časti je 391m2. Priestor má 2 vchody - hlavný vstupný cez recepciu + v strede prístup z garáže (aj výťahom)
Celková výmera kancelárie + obchodný priestor: 531m2 + 47m2 (4x parkovacie státie)

VYBAVENIE:
Priestor je orientovaný na 2 svetové strany. Dobre presvetlený cez veľké hliníkové okná. Kancelárie majú kombinovanú podlahu, niekde dlažba, niekde koberec. Priestory sú klimatizované. Maj štrukturovanú kabeláž, zabudované osvetlenie v kazetovom strope. Priestory sú na predaj nezariadené. Prístup na 1 poschodie je cez elekronického vrátnika

PARKOVANIE
Parkovanie je zabezpečné bezplatne v okolí budovy, priľahlých uličkách. V prípade záujmu o možné dokúpiť parkovacie státia v garáži pod nebytovým priestorom. Cena za parkovacie státia je predmetom dohody. Prístup do kancelárii je aj priamo z garáže (aj s výťahom)

LOKALITA
Priestory sa nachádzajú na frekventovanej Tomášikovej ul. Výborné služby v okolí budovy. V blízkosti OC RETRO. V priebehu cca 2 rokov sa začne s prestavbou nákupného centre Yosaria Plaza (bývalý OD PRIOR), čím sa ešte skvalitnia služby v okolí. Výborná investícia.

NAŠE SLUŽBY
Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Cenavrátane provízie
Celková rozloha579 m²
Úžitková plocha579 m²
Vlastníctvofiremné
Stavpo rekonštrukcii
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno - separovaný
El. napätie230V
Plynnie
Internetoptika
Kúpeľňaáno
Vykurovanievlastné
Garážáno - 4 autá
Parkovanieverejné
Postavené ztehla
Zariadeniezariadený
Zateplený objektáno
Klimatizáciaáno
Bezbariérový prístup áno
Oknáhliníkové

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti