BA/Staré mesto-prenájom obchodných priestorov v historickom centre

BA/Staré mesto-prenájom obchodných priestorov v historickom centre

1.069,50 €

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Staré Mesto
Mesto: Bratislava - Staré Mesto
Ulica: Michalská

Vlastníctvo: firemné
Druh: Obchodné priestory
Typ: prenájom


Províziu neplatíte!

Ponúkame na prenájom obchodné priestory, ktoré sa nachádzajú v administratívnej budove na Michalskej ulici, vstup je aj zo Zámočníckej ulice, v centre Bratislavy.
Prvý priestor sa nachádza na prízemí budovy, má 31m2, je po rekonštrukcii. Priestor je vhodný na butik, kozmetiku, e-shop alebo predajňu, poradenské centrum, prípadne tu môže byť menšia kaviareň, a mnoho iného.
Cena prenájmu je 30€/mesiac/m2 + 2€/mesiac/m2 energie + 2,5€/mesiac/m2 správa budovy + DPH.

Druhý priestor sa nachádza v suteréne budovy na -1 podlaží, má 184,80m2, na ktorom práve prebieha rekonštrukcia. Pod týmto priestorom sa nachádza ďalší priestor na -2 podlaží o výmere 178,24m2, na ktorom tiež práve prebieha rekonštrukcia. Na tieto podzemné podlažia vedie samostatné schodisko z haly, kde sa vchádza do obchodného priestoru a výťah. Priestor na -2 podlaží je predpripravený na gastro prevádzku. Súčasťou rekonštrukcie je vydanie stavebného povolenia na gastro prevádzku vrátane kuchyne.
Cena prenájmu je 15€/mesiac/m2 + 2€/mesiac/m2 energie + 2,5€/mesiac/m2 správa budovy + DPH.

Všetky tri priestory vedia byť nezávislé na sebe (majú vlastné vchody, toalety), ale môžu patriť aj pod jednu prevádzku – vedia byť prepojené. Tieto priestory sú vhodné na vinotéku, vináreň a reštauráciu, prípadne klub.

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo aktuálnu ponuku voľných kancelárií a obchodných priestorov, nás neváhajte kontaktovať na priloženom tel. čísle, alebo emailom.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Cenavrátane provízie
Celková rozloha31 m²
Úžitková plocha31 m²
Vlastníctvofiremné
Stavpo rekonštrukcii
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
El. napätie230V
Kúpeľňanie
Vykurovanieáno
Parkovanieverejné
Zariadenienezariadený

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti