CHATA/Penzión na samote? - veľký pozemok pri Trenčianskych Tepliciach

CHATA/Penzión na samote? - veľký pozemok pri Trenčianskych Tepliciach

60.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Trenčín
Mesto: Trenčianske Teplice

Vlastníctvo: osobné
Druh: Pozemky - bývanie
Typ: predaj - exkluzívne


Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok na výstavbu chaty, alebo rodinného domu na súkromí v rekreačnej lokalite medzi Trenčianskými Teplicami a obcou Trenčianska Teplá. Pozemok poskytuje dokonalé súkromie pre relax, rekreáciu v blízkosti okresného mesta. Cez pozemok preteká sezónny potok.

INŽINIERSKE SIETE, stavby
Na pozemku sa nachádza zapísaná stavba v katastri nehnuteľnosti ako rozostavaná stavba bývalého včelína. V minulosti bolo vydané stavebné povolenie (k dispozícii v RK) na prestavbu byvalého včelína na rodinný dom. Objekt bol napojený na verejný vodovod a elektrinu. Odpadové vody je možné riešiť žumpou, alebo napojením na vzdialenú kanalizáciu (riešená v starom stavebnom povolení). Objekt je dlhodobo nevyužívaný, nie je v dobrom technickom stave, skôr vhodný na asanáciu, alebo komplexnú prestavbu.

VÝMERA: 4504m2, šírka vrátane potoka cca 25m

LOKALITAa:
Pozemok katastrálne spadá pod územie :Trenčianská Teplá, presné súradnice pozemku :48°55'13.4"N 18°08'27.3"E Pozemok je obkolesený stromami, ornou pôdou - nemá žiadnych susedov. Prístup na pozemok je po poľnej ceste (cca 250m). K poľnej ceste vedie asfaltová obecná komunikácia.

Naše služby pri predaji
Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti.

- Všetky texty a fotografie sú vlastníctvom spoločnosti Domy pre ľudí s.r.o. - ich zneužitie, kopírovanie bude riešené súdnou cestou.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Cenavrátane provízie
Rozloha pozemku4504 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Odvoz odpadunie
Vodaverejný vodovod
El. napätie230V
Plynnie
Inžinierske sieteáno
Orientáciajuhovýchodná
Terénmierny svah
Prístupová cestaneupravená cesta

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti