PEZINOK - záhrada pri Kučišdorfskej nádrži

PEZINOK - záhrada pri Kučišdorfskej nádrži

14.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Pezinok
Mesto: Pezinok
Ulica: Pod Kalváriou

Vlastníctvo: osobné
Druh: Záhrady
Typ: predaj - exkluzívne


Exluzívne ponúkame na predaj záhradu v Kučišdorfskej doline. Pozemok je určený na rekreáciu a je obdĺžnikového tvaru. Ponúkaný pozemok je jeden z ôsmych, ktoré spolu tvoria parcelu situovanú medzi ul. Pod Kalváriou a úpätím hrádze Kučišdorfskej vodnej nádrže. Jednotlivé pozemky sú prístupné z ulice Pod Kalváriou a vzájomne sú prepojené spoločnou parcelou širokou 3,5 m. Pozemok je v súčasnosti nevyužívaný, vhodný na zriadenie záhrady alebo rekreačno-oddychovej zóny v tesnej blízkosti vodnej nádrže a začiatku Kučišdorfskej doliny.

V prípade záujmu je možnosť zakúpenia viacerých parciel v rôznych výmerách, uvádzaná cena je za pozemok o výmere 512m2.

LOKALITA:
Nachádza sa v dotyku Kučišdorskej nádrže, veľmi vhodná lokalita na rekreáciu, milovníkov rybolovu a vody.

NAŠE SLUŽBY:
Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti.

- Všetky texty a fotografie sú vlastníctvom spoločnosti Domy pre ľudí s.r.o. - ich zneužitie, kopírovanie bude riešené súdnou cestou.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Cenavrátane provízie
Rozloha pozemku512 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Plynnie
Kanalizácianie
Internetnie
Inžinierske sieteblízko
Káblová televízianie
Orientáciajuhozápadná
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cesta

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti