MA/KOSTOLIŠTE-Predaj výstavby pasívneho/nulového drevodomu s pozemkom

 • Vizualizácia domu - Kostolište 4
 • Vizualizácia domu - Kostolište 5
 • Vizualizácia domu - Kostolište 2
 • Vizualizácia domu - Kostolište
 • Vizualizácia domu - Kostolište 1
 • Vizualizácia domu - Kostolište 3
 • Vizualizácia domu - Kostolište 6
 • KD45_01pôdorys1np.jpg
 • KD45_02_pôdorys2NP.jpg
 • stavebný pozemok Kostolište - Predaj ú všetky inžinierske siete
 • stavebný pozemok Kostolište - Predaj ú všetky inžinierske siete
 • kostoliste pozemok MB 1.png
 • stavebný pozemok Kostolište - Predaj ú všetky inžinierske siete
 • stavebný pozemok Kostolište - Predaj ú všetky inžinierske siete
 • stavebný pozemok Kostolište - Predaj ú všetky inžinierske siete
 • stavebný pozemok Kostolište - Predaj ú všetky inžinierske siete
 • stavebný pozemok Kostolište - Predaj ú všetky inžinierske siete
 • stavebný pozemok Kostolište - Predaj ú všetky inžinierske siete
 • stavebný pozemok Kostolište - Predaj ú všetky inžinierske siete
 • stavebný pozemok Kostolište - Predaj ú všetky inžinierske siete

Rodinný dom na predaj v lokalite Kostolište v okrese Malacky

V časoch stúpajúcich cien energii a zdražovania sa pri výbere bývania mnohokrát hľadajú alternatívy ohľadom zníženia nákladov. Práve preto Vám prinášame v spolupráci so spoločnosťou M-HOUSE možnosť tejto unikátnej stavby.
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok už s vypracovaným projektom výstavby pasívneho drevodomu s použitím drevovláknitých izolácii v obci Kostolište iba 5 minút od centra Malaciek. V prípade záujmu sa cenová ponuka dá upraviť aj na nulový dom s použitím certifikovanej fúkanej slamenej izolácie.
Pasívny dom sa vyznačuje veľmi nízkou spotrebou energie na zabezpečenie tepla domácnosti i na celú prevádzku. Merná potreba tepla na vykurovanie celého objektu je najviac 15kWh/m2 za rok a pri nulovom dome je táto hodnota maximálne 5kWh/m2 za rok. Vo verzií konštrukcií pre výstavbu pasívneho drevodomu sú použité prírodné drevovláknité izolácie a vo verzií pre výstavbu nulového drevodomu je použitá certifikovaná fúkaná slamená izolácia. Tieto prírodné izolačné materiály zabezpečujú zdravú a prirodzenú vnútornú klímu v dome, veľmi dobre izolujú dom v zime a v lete efektívne zabraňujú prehrievaniu čo sa výrazne odzrkadlí na nízkych nákladoch na prevádzku domu.O vykurovanie a chladenie domu sa bude starať tepelné čerpadlo vzduch/voda a vzduchotechniku zabezpečuje centrálna rekuperácia s entalpickým výmenníkom vlhkosti. Do budúcnosti bude stavba pripravená pre inštaláciu systému fotovoltiky.
V cene sú zarátané Základové pásy, Základová doska, Nosné steny - obvodový plášť , Interiérové steny - priečky, Zatepľovací systém, Stropný systém medzi 1. NP a 2. NP, Strešný systém - Plochá strecha, Okná s izolačným trojsklom a dvere, Podlahové vykurovanie, Tepelné čerpadlo vzduch - voda, zn. Daikin Altherma 3, Zásobník TÚV - 230 L, Elektroinštalácia, Vnútorný vodovod, vnútorná kanalizácia, Vzduchotechnika - rekuperácia.
K domu bude dodaný - energetický certifikát s technickou správou ku kolaudácií, revízne a technické správy.
Všetky špecifikácie cenovej ponuky, ako aj konzultácia výstavby s projektovým manažérom spoločnosti sú k dispozícii na vyžiadanie. Zastavaná plocha domu je aktuálne naplánovaná na 83,3m2 - čím ostatne zachovaná veľká časť pozemku, či už na dostavbu prístrešku pre autá, alebo garáž a úžitková plocha tohto pasívneho/nulového 5izbového domu dosahuje takmer 136m2. Na prízemí rodinného domu je situovaná priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, samostatná spálňa, technická miestnosť, kúpeľňa a chodba so schodiskom. Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné nepriechodné izby, kúpeľňa a samostatný šatník. Jednotlivé rozmiestnenie a dispozíciu domu nájdete v pôdoryse, ktorý sa nachádza vo fotogalérii.
Výstavbu bude realizovať spoločnosť M-HOUSE, ktorá dlhodobo pôsobí na trhu a má za sebou mnoho úspešných realizácii a spokojných klientov.

https://mhouse.sk/
https://mhouse.sk/sk/realizacie

V prípade záujmu je možné vypracovať cenovú ponuku aj na inak riešený dom (počet izieb, dispozícia a pod.).

Pozemok sa nachádza v novovybudovanej časti obce, v ktorej okrem novostavieb rodinných domov nájdeme aj občiansku vybavenosť. Jedná sa o ulicu Martina Benku, na ktorej v poslednom období vzniklo množstvo novostavieb a tak ideálny priestor na bývanie pre mladé rodiny. Vďaka rýchlemu napojeniu na diaľnicu sa tak táto obec stáva výbornou alternatívou bývania s dobrou dostupnosťou do Bratislavy (cca 35 minút autom).

Pozemok o veľkosti 453m2 je situovaný na konci ulice (predposledný pozemok). Terén je rovina a za pozemkom sa nachádza rozsiahle pole. Lokalita vyniká hlavne zelenými výhľadmi a prírodou, nakoľko pozemky kopírujú borovicové lesy. Výhodou je aj že vďaka ochrannému pásmu vysokého napätia, nie je možná ďaľšia výstavba za pozemkom.
K pozemku sú dotiahnuté všetky inžinierske siete (obecná voda, elektrina, kanalizácia a plyn), a taktiež je na ulici dotiahnutá optika.
Pozemok je kompletne oplotený (z dvoch strán kamenný plot a z prednej a zadnej časti pletivo). Prístupová cesta je z veľkej časti obecná a asfaltová, ale priamo k pozemku už vedie kus vydlaždenej cesty, na ktorej s kúpou tohto pozemku získa nový majiteľ spoluvlastnícky podiel.
Pozemok je bez tiarch, k dispozícii je aj UPI a kúpou je voľný.

Cena Holodomu s pozemkom 343 990 € + provízia realitnej kancelárie vo výške 3 500 €.

V cene nie sú zahrnuté nasledovné položky :
- projektová dokumentácia pre stavebné povolenie 3 400€ + osadenie na pozemok 300€
- službu inžiniering v sume cca 1 350€
- terénne úpravy okolo rodinného domu
- interiérové vybavenie (finálne vrstvy podláh, obklady, dlažby, int.dvere, int.schody a sanita)
- systém exteriérového tienenia
- doplnkové stavby (garáž, pergolu, prestrešenie terasy)
- vývoz odpadu a doklad o vývoze odpadu potrebný ku kolaudácii

Lokalita :
Obec Kostolište disponuje občianskou vybavenosťou, materskou škôlkou, potravinami, spoločenským domom, 2 vodnými plochami a borovicovým lesom. Je vzdialená len 5 minút autom od centra Malaciek,kde nájdete plnú občiansku vybavenosť, supermarkety (Tesco, Lidl, Kaufland, Billa) množstvo obchodov, drogérii, lekárni, reštaurácii, prevádzok, služieb, základnú školu a iné. Autobusová a železničná stanica sú vzdialené len 15 minút autom od daného pozemku.

Táto nehnuteľnosť je ponúkaná prostredníctvom spoločnosti Domy pre ľudí - v provízii sprostredkovateľa sú zahrnuté poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti - základný poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľnosti vo výške 66€, poplatky za overovanie podpisov predávajúcich na zmluvách, vypracovanie zmlúv a autorizácia zmlúv advokátom, poistenie pre prípad spôsobenej škody do výšky 1,5mil€, hypotekárne poradenstvo a kompletný realitný servis.

*Fotografie nehnuteľnosti, vizualizácie ako aj text je vlastníctvom RK Domy pre ľudí

Podrobné informácie

2
5
83.3 m²
134.65 m²
453 m²
134.65 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
verejný vodovod
230/400V
optika
vlastné
vlastné vyhradené
drevostavba
nezariadený
A
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Martina Benku, Kostolište, Malacky, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Malacky
 • Mesto Kostolište
 • Ulica Martina Benku
 • Druh Rodinný dom - novostavba
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421903374550

Pre viac informácií kontaktujte